استودیو طراحی پیکسل
هدف استودیو طراحی پیکسل، ارائه خدمات تبلیغاتی موثرتر به مشتریان خود است
ما عهد کردیم تا از کاغذبازی و تشریفات زائد اداری، رقابت ناسالم و غرور و خودپسندی که امروزه برای بسیاری از شرکت‌های طراحی به امری عادی تبدیل شده است، فاصله بگیریم. به خودمان قول دادیم تا مانند یک خانواده رفتار کنیم، تا بیش از پیش روی انتظارات مشتریان تمرکز کنیم، و محدودیت‌هایمان را با تلاش و پشتکار برای ساخت محصولاتی برجسته و سرشناس، به عقب برانیم.
ما می‌دانیم که خلاقیت، تلاشی مشترک بوسیله‌ی مشتریان و تیم ماست. به این معنی که ما مکررا با شما از طریق تلفن و ایمیل در تماس خواهیم بود و شما همواره در جریان وضعیت پروژه خود قرار خواهید گرفت. هر پروژه و هر مشتری برای ما به اندازه‌ی بزرگترین‌ پروژه‌ها و مشتریانمان اهمیت دارد.

روند کاری

شروع به کار ( تنظیم قرارداد )

در مرحله اول همکاری , شناخت شرکت و اهداف شما در اولویت قرار دارد که با توجه به آن قراردادی بین دو طرف تنظیم خواهد شد .‌

تحلیل و آنالیز

بر اساس اطلاعات بدست آمده طرحی قابل اجرا ارائه می کنیم و تمامی جزییات آن را اعم از هزینه ها, زمان و تکنولوژی‌های مورد نیاز را با شما در میان میگذاریم .

خلق ایده ها

در این مرحله باید به طراحی‌ها و تصوراتمان شکل مناسب بدهیم و ایده های مختلف را در پروژه امتحان کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم .

تحویل و پایان کار

در مرحله پایانی پروژه با سلیقه شما تطبیق داده می‌شود سپس کیفیت سنجی و بازبینی نهایی انجام شده و کار به شما تحویل داده خواهد شد .